گرفتگی فاضلاب؛ باز كردن لوله فاضلاب با روش خانگی لی‌لی‌مگ

علاوه بر این قیمت محلول لوله بازکن نیز روز به روز در حال افزایش لوله بازکنی ارزان است. در مورد لوله بازکنی شرکت سرویس لوله سابقعه ای بیش از 12 سال دارد و تمام سرویسکاران این مجموعه پایبند به قوانین و تعرفه مصوب اتحادیه می باشند. اگر مشکل شما گرفتگی مسیر خروجی توالت است، می توانید از مواد شوینده ظروف استفاده کنید. برای این کار نصف فنجان مایع شوینده را داخل کیسه ای بریزید و آن را داخل آب قرار دهید و بجوشانید تا روان شود. سپس مایع شوینده را داخل توالت ریخته و از روی آن مقداری آب داغ بریزید تا مایع را بشوید. این کار مواد اضافی که سبب گرفتگی شده را روان می کند تا راه خروجی باز شود.

  • جوهر نمک یا اسید هیدروکلریک یک ماده‌ی شیمیایی و خورنده است که جرم‌ها و آلودگی‌های لوله را از بین برد.
  • پس از یک رب تا بیست دقیقه می توانید درب و پوشش لوله رو بردارید و در حود چند لیتر آب داغ به لوله اضافه کنید تا اثر قوی ترین محلول لوله بازکنی خانگی را مشاهده کنید.
  • به یاد داشته باشید، شما همیشه می­خواهید مواد اضافی را بیرون بکشید، نه اینکه آن را بیشتر به سمت داخل فشار دهید.
  • اما اگر گرفتگی اساسی باشد، به جای استفاده از چاه باز کن دستی و محلول لوله بازکنی، باید برای خارج کردن مواد زائد اتصالات لوله‌ها را باز کرد.
  • شاید از تعجب کنید اما این محلول در پاکسازی و رفع گرفتگی لوله تاثیر به سزایی دارد.

سرویس لوله شرکتی خدماتی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران می باشد که سابقه ای بیش از 20 سال دارد. هدف این شرکت رفع مشکلات مشتریان عزیز با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت می باشد. این شرکت با هدف رضایتمندی مشتری پا به عرصه خدمات منازل نهاده و هر روز در تلاش است تا کیفیت خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص محل چاه، رفع بوی بد فاضلاب و غیره را افزایش دهد. اما اگر گرفتگی سخت باشد، به جای استفاده از لوله بازکن قوی حتما باید از دستگاه لوله بازکنی استفاده کنید.

خدمات فنی سماء یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران است و بیش از 30 سال است که در حال خدمات رسانی به مردم شریف تهران گام برمی دارد. خدمات فنی سماء از گذشته تا کنون در بسیاری از پروژه های ملی همچون مترو تهران همکاری داشته و با بسیاری از هتل ها، کارخانه ها، مجتمع های مسکونی و اداری قرارداد همکاری طولانی مدت دارد. رافونه یکی از بهترین و قوی ترین لوله بازکن های ایرانی می باشد که متعلق به شرکت زلال شیمی لیا بوده که فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده است. فرمولاسیون این محلول به گونه ای طراحی شده است که لایه های چربی را ابتدا از بین برده و سپس قادر به از بین بردن مو و پرز و ضایعات انباشته شده در مسیر لوله های فاضلاب است. قسمت پلاستیکی لوله بازکن را طوری که آب نتواند به زیر این کلاهک نفوذ کند، روی چاهک قرار دهید و مقداری آب در سینک بریزید. چاه بازکن را بردارید تا آب درون سینک با فشار وارد چاهک شود و ذرات داخل لوله را براند.

✅ در این مقاله، بهترین مارک لوله بازکن ها را به شما معرفی نموده و ویژگی های هرکدام را ذکر کرده ایم. هرگز چربی یا روغن را داخل ظرفشویی نریزیم چون به مرور باعث ایجاد رسوبات سخت در لوله می شوند و به دیواره لوله ها می چسبند. سپس یک لیوان سرکه در مسیر لوله خالی کنید و درب سینک را ببندید تا گازهای ایجاد شده توسط این مواد از لوله خارج نشود دوباره 30 دقیقه منتظر بمانید. حالا سرکه را روی آن خالی کنید و بلافاصله نوشابه را در چند مرحله درون لوله بریزید.

راه های پیشگیری از گرفتگی لوله

این افراد با داشتن سال ها تجربه در این حوزه به راحتی می توانند لوله های مسدود شده را باز کنند و چاه های گرفته را تخلیه کنند. ابتدا اطراف سینک ظرفشویی خود را تمیز کنید و نصف لیوان جوش شیرین را در سیفون سینک ظرفشویی بریزید. حالا بعد از انجام مراحل درپوش سینک را وصل کنید و بگذارید یک ساعت بماند. بعد از یک ساعت درپوش سینک را از بردارید و یک قابلمه آب جوش در آن بریزید. ریختن آب جوش را آنقدر ادامه دهید تا داخل سینک و سیفون به صورت کامل تمیز شود.

گرفتگی فاضلاب؛ باز كردن لوله فاضلاب با روش خانگی لی‌لی‌مگ

این محلول از محصولات پر مصرف در ایران است که خیلی زود رضایت مشتری را جلب کرده است. آچاره این امکان را به شما می‌دهد تا هر خدمتی که مورد نیازتان است، از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز درخواست کنید. اگر در زمان آزمایش عدد کنتور مصرف آب را نشان دهد ، امکان دارد نشتی در کار باشد. نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد.

قبل استفاده این محلول هواکش را آماده کنید زیرا خیلی بوی بدی دارد و میتواند به ریه ها آسیب بزند. زیرا این محلول قوی بوده و با سرعت بالاتری نسبت به بقیه محلول ها لوله گرفته را باز می کند. این محلول در حجم 500 گرم عرضه می شود و از بقیه موارد کوچک تر است. اگر لوله در حمام باشد، احتمالا گرفتگی به دلیل تجمع مو و یا گیر کردن وسیله‌ای خواهد بود.

در مورد “گرفتگی فاضلاب؛ باز كردن لوله فاضلاب با روش خانگی”

لوله جارو برقی را وارد لوله فاضلاب کنید و دور تا دور آن را با استفاده از کیسه زباله خوب بپوشانید. سپس جارو را روشن کنید و هر چیزی که داخل لوله وجود دارد را به داخل جارو برقی بکشید. لوله بازکن خانگی جایگزین مناسبی برای لوله بازکن شیمیایی است و قادر می‌باشد که مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب سینک ظرف‌شویی شما را در صورتی‌که حاد نباشد، رفع نماید.

مطالب مرتبط

اگر لوله فاضلاب حمام شما مسدود شده است، مقداری از جوش شیرین و سرکه را مخلوط کنید. این ترکیب می­تواند به عنوان یک لوله بازکن قدرتمند برای چاه فاضلاب حمام عمل کند. فشار گالن آب باید به اندازه کافی باشد تا انسداد ناشی از جوش شیرین و سرکه را از بین ببرد.

اگر تصور می‌کنید بهترین لوله بازکن خانگی اسیدهای مختلف و قوی هستند، دست نگه دارید. روشی که در ادامه به آن می‌پردازیم، بارها از قویترین محلول لوله بازکن اسیدی که به آن فکر می‌کنید، موثرتر و قابل اعتمادتر است. برای اینکه بتوانید لوله های فاضلاب را با سرعت زیاد باز کنید و بوی بد آنها نیز از بین برود، لوله بازکن تنطور یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. این محلول که در ظرف های پلاستیکی 500 گرمی در بازار موجود می باشد، به دلیل خاصیت اسیدی قوی قادر است در زمان بسیار کوتاه لایه های رسوبی تشکیل شده در جداره لوله ها را از بین ببرد.