کلید لمسی هوشمند هوشمند سازی ساختمان آکو | خانه هوشمند آکو

کلید لمسی هوشمند هوشمند سازی ساختمان آکو | خانه هوشمند آکو استفاده از این کلیدها برای داشتن یک سیستم روشنایی هوشمند، ضروری می باشد. کلید تاچ هوشمند نستک سری INNOVA از طریق ریموت کنترل RF و گوشی هوشمند قابل مدیریت است. این کلید به دلیل طراحی زیبا، ساده و در عین حال مدرن، در هر محیط و با هر دکوراسیون سازگار می باشد.

کلید لمسی سه پل

لذا جهت هرگونه سؤال و سفارش با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید. که مکانیزم فعالیت این کلیدها برخلاف کلیدهای لمسی خازنی، بر مبنای دریافت ورودی به واسطه شارژ الکتریکی نمی باشد. بلکه شیوه ی عملکرد این کلیدها، متاثر از دو الکترود جایگذاری شده در آنهاست که با یکدیگر در تماس می باشند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به تیم هسته طراحی (گروه مهندسی کلید لمسی پیشرو تک) می‌باشد. فریم ABS با روکش کروم به قطر 7 میلی‌متر که حاشیه دور کلید را در بر می‌گیرد. شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید. یا مکان مورد علاقه تان سپری می کنید که نیاز به یک طراحی نورپردازی قابل تنظیم دارد.

  • خصوصا در ساختمان در حال ساخت که امکان محیا کردن زیرساخت سیمی وجود دارد، به راحتی انجام می شود.
  • صفحه این کلید های برق لمسی شیشه ای نشکن و ضد خش می باشند و از استحکام بالایی برخوردارند.
  • همچنین، این کلیدها را می توان از طریق اپلیکیشن نصب شده در تلفن همراه مدیریت کرد.
  • با اجرای سناریو، عملیات کنترلی مختلفی به صورت همزمان انجام می شوند.
  • این کلیدها با داشتن ظاهری زیبا و شیک می تواند در منزل یا محل کار شما جایگزین کلیدهای قدیمی شده و جلوه خاصی به فضای شما ببخشد.

اما مزیت شرکت گلدور پشتیبانی عالی و همچنین ذخیره شدن اطلاعات کاربری در سرور است. با این قابلیت پس از نصب مجدد نرم افزار نیازی به انجام دوباره تنظیمات نیست. قطعا در پروژه های بعدی نیز از محصولات گلدور استفاده خواهیم کرد. مجموعه آلفا از سال 88 فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای خانه هوشمند آغاز نموده. امروز پس از گذشت ده سال با افتخار در کنار شما هستیم، با دستاوردهایی که حاصل اعتماد شما و پشتکار ما بوده است. برای تهیه و خرید آنلاین محصولات نستک به سایت اینترنتی سوییچ‌لند مراجعه فرمایید.

کلید لمسی دو پل چوبی گلدوِر

ساختمان ها و خانه های قدیمی هم می توانند بدون هیچ مانعی کلیدهای هوشمند را نصب کنند. نصب آن‌ها بسیار ساده است و افرادی که حتی مهارت کمی در مورد نصب کلید و پریز دارند نیز می‌توانند، آن‌ها را نصب نمایند. تمامی مدل‌ها به جز نوع کابلی، قابلیت نصب بر روی قوطی‌های قدیمی را دارند و نیازی به تعویض سیم‌کشی نیست.

کلید لمسی هوشمند پارمیس با پنل شیشه ای ضد خش