پر فروش ترین بخارشوی کارچر کدام است؟ محصولات خانگی ابراهیم | asilbekharid

پر فروش ترین بخارشوی کارچر کدام است؟ محصولات خانگی ابراهیم | asilbekharid

همچنین دارای یک قفل کودک بر روی نازل بخار است تا از آسیب به کودکان جلوگیری کند. Kärcher یک ابرقهرمان بخارشوی است که برای استفاده آسان و به اندازه کافی قدرتمند برای سخت‌گیرترین افراد در خانه‌ها ساخته شده است. این محصول بهترین بخارشوی برای چربی زدایی، لکه زدایی و ضدعفونی کردن محیط است. بخارشوی آریته علاوه بر داشتن موتوری پرقدرت و فشار بخار 4 بار، یک واترجت پرقدرت نیز دارد که آب را با فشار زیادی پرتاب می‌کند.

به این ترتیب برای افزودن آب نیازی به خاموش کردن دستگاه ندارید. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به سیستم رسوب‌زدایی مخزن اشاره کرد. فرایند رسوب‌زدایی به‌راحتی بدون نیاز به محلول یا سرکه انجام می‌شود.

راهنمای انتخاب بهترین بخارشوی خانگی

برند صددرصد ایرانی میگل درزمینهٔ تولید لوازم برقی آشپزخانه و منزل فعالیت دارد. این برند انواع چای‌ساز، بخارپز، هواپز، تخم‌مرغ‌پز، نان پز، همزن، اتو، خردکن، آبمیوه گیری … را با طراحی مخصوص به خود و کیفیت و قیمت قابل‌قبول طراحی و تولید می‌کند. اگر به دنبال خدمات پس از فروش قدرتمند و کیفیت و قیمت خوب هستید، بخارشوی پارس خزر بهترین گزینه محسوب می‌شود. می‌رسیم به محبوب‌ترین برند ایرانی تولیدکننده لوازم‌خانگی برقی که در حوضه خود همیشه حرفی برای گفتن داشته است. بخار شورهای پارس خزر از نوع سبک باکیفیت خوب قیمت و بسیار مناسب هستند.

پرفروش ترین بخارشوی

گفتنی است این محصول جزو بهترین بخارشوی خانگی بازار به حساب می‌آید. در میان برندهای مختلف، بخارشوی کارچر یا کرشر ، کنوود ، دلونگی و بوش بهترین مارک برای خرید بخارشوی به حساب می‌آیند. در این بخش لیستی از بهترین بخارشوی بازار را پرفروش ترین بخارشوی برای شما آورده‌ایم. وسیله‌ای که در مدت زمانی کوتاه آب را به وسیله‌ی المنت‌هایی که در آن قرار دارد به بخار تبدیل کرده و فشار بخار کثیفی و جرم سطوح مختلف و بیشتر قسمت‌هایی که دسترسی به آن آسان نیست را پاک می‌کند. بخارشوها در مقایسه با وسایل قدیمی سریع‌تر، بهداشتی‌تر و موثرتر است. در برخی از بهترین مدل‌ بخار شوی مواد شوینده را نیز می‌توانید با آب ترکیب کنید.

  • این دستگاه به کمک توان مکش، آب کثیف به وجود آمده به داخل مخزن می کشد.
  • با هر بار پرکردن مخزن دستگاه می‌توانید صد مترمربع را به طور کامل تمیز کنید.
  • در انتخاب یک بخار شوی مناسب باید چند نکته رو مورد توجه قرار دهید.
  • اما در همین مدت‌زمان کوتاه توانسته بخارشو‌های باکیفیت درجه‌یک را تولید و روانه بازار کند.
  • یعنی ممکن است دستگاه بزرگ باشد اما ظرفیت مخزن آن کمتر از حد معمول باشد.

آریته با 70 سال سابقه یکی از برندهای بین‌المللی تولیدکننده بخارشوی با منشأ کشور ایتالیا است. زیبایی در طراحی محصولات این برند به‌وضوح قابل‌مشاهده است که یکی از مشخصه‌های محصولات کشور ایتالیا محسوب می‌شود. این برند داخلی با نزدیک به 2 دهه فعالیت درزمینهٔ تولید انواع بخارپز، هواپز، تخم‌مرغ‌پز، نان پز، چای‌ساز، اتو، جاروبرقی، پنکه …فعالیت دارد. برند فکر یک مارک آلمانی بین‌المللی است که درزمینهٔ تولید انواع محصولات برقی خانگی (جاروبرقی، اتو، جارو شارژی، چای‌ساز، سشوار، ساندویچ ساز و وافل ساز، قهوه ساز…) فعالیت دارد.

مدل بهترین بخارشوی بازار [بوش، کنوود و …] در سال 1401