نهال انگور عسگری به همراه آموزش کاشت نهال انگور پوپونیک | nahalfa

این نهال انگور؛ به انگور فرنگی هم شهره یافته و از گونه های لاکچری انگور می باشد. جهت اطلاع از قیمت نهال با نهالستان آذربایجان تماس بگیرید. با توجه به وزش باد در باغ های انگور و حساسیت نهال ها، قیم گذاری حتما صورت می گیرد. قیم با نگهداری از نهال، باعث حفظ نسل، افزایش توان باردهی و همچنین افزایش عمر نهال ها خواهد شد. شرکت بیونهال با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته یکی از مهم ترین و بزرگترین قطب ارائه خدمات و محصولات کشاورزی درسطح کشور باشد. کاشت نهال با توجه به گونه‌های مختلف متفاوت است که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود در ادامه نیز همراه ما باشید.

خرید نهال انگور موندارپ پیوندی (وارد…

این نوع نهال انگور در تاکستان های آذربایجان غربی بیشتر کاشته می شود. رنگ خوشه های انگور در ابتدا زرد و قرمز بوده و در نهایت قرمز تیره می شود. آب و هوای گرم در تابستان و زمستان های معتدل برای کاشت این نهال مناسب است. از این رقم انگور برای مصرف تازه خوری نیز استفاده می کنند.

  • البته تعداد دفعات آبیاری در ماه‌های گرم سال یعنی خرداد تا اوایل مهرماه بیشتر می‌شود و بهتر است هر هفته مورد آبیاری قرار بگیرد.
  • رویال نهال با تولید و عرضه بیش از ۳۰ نوع مختلف نهال ، تولید کننده نهال پیشرو در ایران است.
  • به طور معمول ایننهال انگور،در آذربایجان می کارند و بیشتر برای تازه خوری و مصرف خشکبار آن را پرورش می دهند.
  • خوشه های انگور دراز و کشیده و حبه های انگور بیضی شکل هستند.

خاک های اسیدی که نمک زیادی دارند برای کاشت انگور مناسب نمی باشد. مناسب ترین خاک برای انگور خاک های سبک و عمیق شنی رسی که آهک کمی داشته باشد و آب به راحتی از آن عبور کند می باشد. انگور یکی از میوه های شیرین، بسیار مقوی و با خواص زیادی است که دارای اندازه و انواع زیادی می باشد.

یکی از بهترین نهال انگور ایران، انگور موسکات:

این گونه ی نهال انگور که پرلت نام دارد مناسب مناطق گرمسیر هم میتواند باشد و باردهی نهالستان نهال فا خوبی دارد. این رقم خوشه هایی در اندازه متوسط تا بزرگ دارد و دانه ها به هم فشرده اند و حبه های متوسط و گردی دارد. این انگور؛ به دلیل بی دانه بودن برای خشک کردن نیز مناسب است.

نهال انگور عسگری به همراه آموزش کاشت نهال انگور پوپونیک | nahalfa

این نوع انگور را به صورت آب انگور و یا شیره انگور نیز بکار می برند. این نهال به سرما بیش از حد حساس می باشد و گل های ان را از بین می برد . انگور مایه مو برای مصارف صنعتی مانند تهیه شیره و دوشاب روانه کارگاههای صنعتی می شود. این نهال تکامل دانه های خود را با دریافت گرما و نور خورشید تامین می کند . این گونه گیاه برای مناطق معتدل تا سردسیری هم توصیه می شود. این محصول در اغلب موارد برای مصارف نوشیدنی مورد استقبال قرار می گیرد.

سودهی نهال بادام خوب است؟