خرید اقساطی طلا مجله نی نی سایت | hsaatchi

بدیهی است محقق شدن ماموریت های تعیین شدن در گرو شناسايي، آموزش و جلب همکاران در سطوح مختلف و توانمندی مستمر آنها است. در صورتی که تمایل به خرید تمام نقدی طلا از جواهری جلوه هستید. می توانید از شرایط استثنائی خرید تمام نقدی طلا گالری جلوه بهره مند شوید.

سرویس الورا پولکی کد 2200050

خرید اقساطی طلا مجله نی نی سایت | hsaatchi

برخی از طلافروشی ها تنها فروش نقدی دارند و دفتر تقسیط برای مشتری ها باز نمی کنند. تعداد معدودی از طلا فروشی ها حاضرند با دریافت پیش پرداخت، طلا را به نرخ و مظنه روز بفروشند. قسطااولین لندتکاعطای اعتبار برای خريد اقساطی کالا و خدمات است که از سال 1397 شروع به فعالیت کرد و در مدت کوتاهی با اسقبال و رضایت کاربران مواجه شد. قسطا با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه، شرایطی را برای خرید قسطی منصفانه مهیا کرده است که نسبت به سایر سایت‌های این حوزه محدودیت‌های کمتری دارد. کاربران قسطا می توانند با اعتباری که در قالب يک كارت اعتباریعضو شتاب، بنام قسطاكارتدریافت می کنند از تمام فروشگاه‌های سراسر کشور حتي فروشگاه‌های اينترنتی، خرید اقساطی داشته باشند و برای دریافت این اعتبار نیازی به ضامن یا چک کارمندی ندارند.

استفاده از یکی از تضامین چک، سفته یا رمز ارز میتوانید تا سقف 20 میلیون تومان اعتبار خرید مصنوعات

امکان خرید طلا قسطی توسط تعداد محدودی از طلافروشان انجام می‌شود. در واقع طلافروشان زمانی حاضر می‌شوند به شما طلا قسطی بدهند که شما را بشناسند. شما نمی‌توانید از هر طلافروشی که فروش حضوری دارد چنین تقاضایی داشته باشید. ممکن است حق انتخاب کمتری برای خرید طلای موردنظر داشته باشید؛ چون تعداد محدودی از طلافروشان این سرویس را ارائه می‌دهند.

گفتنی است شرکت بنیان آفرینان جلوه (برند جواهری جلوه) بستر و امکان لازم را جهت خرید اقساطی طلا برای تمامی آحاد مختلف جامعه، کارکنان دولتی و خصوصی، بازنشستگان و کسبه دارای مجوز گالری طلای ساعتچی فراهم نموده است. جواهری جلوه بر اساس شناخت بازار و مد نظر قرار دادن تحولات ایجاد شده در سبک زندگی و تاثیر آن بر نوع و نحوه خرید طلا، علاوه بر فروش حضوری، در زمینه فروش آنلاین طلا و فروش اقساطی طلا هم گام هایی برداشته است. شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) در راستای توسعه بازار در خصوص پذیرش نمایندگی و عامل فروش فعال و انعقاد تفاهم نامه همکاری در زمینه فروش محصولات هم صنفی ها بسترهای لازم را فراهم نموده است. خدمات متفاوت و متمایزی را به همراهان وفادار خود ارائه نماید. طراحی و ساخت طلا بصورت سفارشی به سه روش “ساخت طلا با لیزر”، “طراحی و ساخت طلا با کامپیوتر” و “ساخت طلا با دست” انجام می شود. طراحی خلاقانه و متنوع، ساخت باکیفیت، تضمین اصالت و عیار و مشتری مداری و پاسخگویی از اصول اساسی و بنیادین گالری جلوه بوده و کماکان تداوم دارد.

  • هرچند مزایای خرید طلا به صورت قسطی بر همگان آشکار است.
  • بنابراین شما هر زمان که بخواهید خرید طلا خود را انجام بدهید.
  • حال اگر بتوانید این پس انداز را به صورت خرید اقساطی طلا تجربه کنید فرصتی فوق العاده خواهد بود.
  • ازآنجایی‌که قیمت طلا روزبه‌روز بیشتر می‌شود، پس طلا می‌تواند سرمایه باشد و کاربرد زینتی نیز داشته باشد.