آموزش تعمیرات ایسیو ecu ویژه بازارکار 1402 + مدرک معتبر | آموزشگاه آپادانا تبریز

دقت داشته باشید که برای آموزش تعمیرات ایسیو خودرو و مهارت های این رشته مطالعه جزوه کافی نیست و شما باید بر روی ایسیو به صورت عملی کار کنید و تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید. اگر دوره تعمیرات ایسیو را به درستی انتخاب کرده باشید طی دوره تعمیرات ایسیو فنی حرفه ای فرصت کافی برای تمرین خواهید داشت. در دوره تعمیرات ایسیو مطالعه کردن جزوه به تنهایی کافی نیست و به تکرار و تمرین نیاز است. شغل دوره تعمیرات ایسیو از آن دسته از مشاغل فنی مربوط به خودرو است که از بازار کار عالی برخوردار بوده و در آینده نیز بازار کار آن رونق بیشتری خواهد داشت.

دوره های مرتبط آموزش تعمیرات ایسیو

اگر می خواهید یک تعمیرکار ایسیو حرفه ای شوید لازم است تا چند گام را سپری کنید. بعد از اتمام دوره آموزشی شما توسط کارشناسان و اساتید آموزشگاه به مدت نامحدود پشتیبانی خواهید داشت تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید. ایسیو خودرو یک برد الکترونیکی است که به دلایل زیادی امکان دارد دچار آسیب دیدگی شود. از آنجایی که این قطعه نقش مهمی در خودرو داراست و خراب شدن آن مشکلات زیادی را برای خودرو به وجود می آورد . یکی از مشکلاتی که  بیشتر تعمیر کاران  و تکنسین ها در تعمیرات ایسیو در سخت افزار  دارند ؛ متکی بودن به نقشه و یا دیتا شیت بردهای ایسیو میباشد.که ما در این قسمت  به شما آموزش میدهیم تا بتوانید بدون در دست داشتن نقشه برد توانایی تجزیه و تحلیل آن را داشته  وبتوانید معایب آن  را بر طرف کنید.

ثبت یک نظر لغو پاسخ

با رشد صعودی استفاده از خودرو در آینده انتظار می رود که بیشتر از امروز به تعمیرکار ایسیو در سال های آینده نیاز باشد. اگر از علاقه مندان به دوره تعمیرات ایسیو هستید توصیه می کنیم با یک برنامه ریزی صحیح هر چه سریع تر برای آموزش تعمیرات ایسیو فنی حرفه ای اقدام کنید. آموزش تعمیرات ایسیو ( ecu ) خودرو تعمیر ایسیو خودرو یا همان کامپیوتر خودرو در سالیان اخیر یکی از شغل های پردرآمد در زمینه برق خودرو محسوب می شود . متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای در این زمینه کم هستند برق کاران خودرو سنتی تا دوره ای تخصصی را نگذرانند قادر به تعمیر این دستگاه نخواهند بود و این موضوع عاملی برای عالی بودن بازار کار دوره تعمیر ECU خودرو می باشد. ECU که اغلب به عنوان “مغز” موتور نامیده می شود در اصل یک کامپیوتر، سیستم سوئیچینگ و سیستم مدیریت نیروی بسیار کوچک است.

اموزش نحوه تست و اتصال سنسورهای ورودی ایسیو خودرو از جمله سنسور دمای هوا ضربه و سنسور اکسیژن و.. انواع سنسورها و اصول عملکرد آنها، تاثیر عملکرد آنها بر روی ایسیو و همچنین خواندن پارامترهای استاندارد و عیب یابی سیستم انژکتور را به صورت تخصصی به شما آموزش می دهیم. در مرکز ما تعمیرات تخصصی بر روی تمام یونیت های الکترونیکی خودروهای وارداتی و به روز انجام میگیرد ، گوشه ای از تعمیرات ما را در بخش نمونه کارها به صورت مستند می توانید ببینید. بخشهای تشکیل دهنده یک ایسیو ECU ای سی یو با توجه به کاربرد و نیاز موتور در زمان طراحی تعیین می گردد اما به طور کلی ایسیو ها از چند بخش اصلی تشکیل می شوند. بخش خواندن مقادیر ورودی ، بخش پردازش و تصمیم گیری ، بخش عملگرها و درایورها و بخش شبکه .

  • البته شباهتهایی بین تعمیرات ecu برخی خودورهای داخلی و خارجی ( به عنوان مثال پژو و هیوندای ) وجود دارد ، اما شما باید از تجهیزات و ابزار تخصصی تری در این زمینه استفاده کنید.
  • این اساتید، خود دارای مدارک معتبری در این زمینه بوده و قادر به انتقال مفاهیم به کارآموزان می باشند.
  • بهره گیری آموزشگاه فنی از کارگاه های مجهز و مجرب ترین اساتید و آموزش از صفر تا صد تمامی ترفندهای لازم برای عیب یابی و تعمیر ایسیو آن را به یکی از برجسته ترین موسسات جهت فراگیری دوره های آموزش تعمیرات ایسیو بدل کرده است.
  • تعمیرکاران ایسیو خودرو های خارجی ماهانه بیش از 50 میلیون درآمد دارند و می توانند جایگاه بالاتری نسبت به تعمیرکاران ایسیو معمولی داشته باشند.
  • رویهم رفته عیب یابی برد ایسیو و ارتباط آن با سنسورهای خودرو، آموزش دیاگ زدن، آموزش ریمپ و برنامه ریزی ایسیو از مهمترین بخشها در این کارگاه آموزشی است.

ECU معیوب خودرو با بروز نقص و سپس عملکرد نامطلوب قسمت های مختلف خودرو همراه است که به آن ها اشاره می کنیم. این مدرک مهر دادگستری و امور خارجه برروی این مدرک درج شده  که قابل استعلام می باشد و نسبت که کشور متقاضی ترجمه میشود البته برای این مدرک بعد از کرفتن مدرک فنی حرفه ای دکتر  میباشد. در خودروهای پراید مدل 89 تا 91 بنزین سوز از ایسیوهای BOSCH ME 7.9.7 استفاده می شود.

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو ECU

آموزش تعمیرات ایسیو ecu ویژه بازارکار 1402 + مدرک معتبر | آموزشگاه آپادانا تبریز